Rezervasyon Işlemi

Araç Kiralama Şirketleri
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
En İyi Fiyat Garantisi
Araba Kiralama İstatistikleri
160
Ülkede
60.000
Noktada

8.1 M
Rezervasyon
100%
En iyi fiyat
Neden bizi seçmelisin? - En iyi fiyatı sunuyoruz!
  • En iyi fiyat Garantisi
  • Sınırsız Kilometre
  • Hiçbir Kredi Kartı Ücretleri
  • Gizli Ücretler Yok
  • CDW ve Temel Sigorta
  • Sorumluluk Sigortası
  • Hırsızlık Sigortası
  • 24-7 Müşteri desteği
Rezervasyon Işlemi
Adım 1.: Arama, Alıntı İste
Lütfen kiralık otomobilin yerini (ülke, şehir, yer örneğin Havaalanı) seçin ya da ayrılış konumunuz kayıtun yerinden farklıysa, bunu da kurun. Daha sonra kayıt tarihini ve saatini girin ve ayrı olarak bırakın. Ardından kıdemli yaşını belirlemeniz ve Araya gitmeniz gerekiyor.
Adım 2.: Seç, Rezervasyon
İkinci aşamada, öncelikle sizin için mükemmel bir otomobil bulmak için verdiğiniz arama kriterlerine göre araç kiralama tekliflerini arayabilirsiniz. Arama sonuçlarında bulunan kiralık araçların listesi indirimli bir sırayla gösterilir, bu nedenle en ucuz olanın sizin için en uygun olanıdır. Her arabanın yanında, aracın kısa bir açıklaması, araç kiralama ücreti, bazı önemli bilgiler ve rezervasyon şartları ve koşulları yer almaktadır. Rezervasyon düğmesinin altındaki "Teklifi kaydettim" özelliği size verilen teklifi daha sonra e-postayla gönderme seçeneği sunar. Seçtiyseniz lütfen Rezervasyon butonuna tıklayın.
Adım 3.: Rezervasyon, Ekstralar
Bu noktada, seçilen bir otomobilin kiralanması hakkında daha ayrıntılı bilgi alacaksınız ve araç kiralama süresi için farklı ekstralar için başvuruda bulunabileceksiniz. Burada, arabanızı araç kiralama alanına götürdüğünüzde ödemek istediğiniz ekstraları seçin. Bu ekstralar arasında GPS, çocuk koltuğu, kar zinciri, kayak tutacağı bulunmaktadır. Gerekli tüm ekstraları seçtiyseniz lütfen İleriyi tıklayın.
Adım 4.: Rezervasyon, Verileri Belirtin
Bu adımda, lütfen sürücü / sürücü bilgisi sağlayın. Verilerin doğruluğunu kontrol edin ve Rezervasyon butonuna tıklayın. Ardından, açılır pencereye göre, havaalanında araba kiralarsanız, lütfen uçuş numarasını belirtin.
Adım 5.: Güvenli ödeme, Onay
Lütfen uygun ödeme yöntemini seçin ve ardından ödeme formuna dayalı olarak gerekli kart verilerini tamamlayın. Rezervasyon düğmesine tıklayarak, rezervasyon referans numaranızla birlikte onay sayfasını görürsünüz. Bundan sonra rezervasyon detaylarını ve fiş ile ilgili önemli bilgileri içeren bir e-posta alacaksınız. Arabayı aldığınızda basılı halde buna ihtiyacınız olacaktır.